Mağrip (Kuzey Afrika) "Bilim ve Kültür" Ağı
20-22 Nisan 2016 tarihlerinde Tanca/FAS'da, Mağrip (Kuzey Afrika) "Bilim ve Kültür" Ağı kurulması amacıyla seckin bir uluslararası bilimsel sempozyum gerçekleşti.
3596 defa okunmuş - 25 Nisan 2016 - Pazartesi 08:59

20-22 Nisan 2016 tarihlerinde Tanca/FAS'da,  Mağrip (Kuzey Afrika) "Bilim ve Kültür" Ağı kurulması amacıyla seckin bir uluslararası bilimsel sempozyum gerçekleşti.

Tanca Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından ev sahipliği yapılan sempozyuma katılan akademisyen ve uzmanlar mevcut durumunun değerlendirmesini yaptıktan sonra bunun ceo-politik olarak, gerek bölgesel ve gerekse küresel ölçekte etkilerini incelediler ve akademik ve kültürel yetkililer ve kurumlar arasında bilimsel ve kültürel bir ağ (network) kurulmasının gerekçelerini açıkladılar.

Sempozyuma üst düzeyde katılan Türk-Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği Derneği (TASCA) , sempozyum başkanı Sayın Dr. Asaidh Ottoman ve değerli katkılarını sunan akademisyen ve uzmanlara en derin teşekkürlerini sunar.

Dr. Hudaifa Ameziane, head of the University of Abdelmalek Saadi

Dr. Mohamed Yahya, Dean of the Faculty of Law in Tangier

Dr. Hamid river, head of the Division of Public Law, Faculty of Law in Tangier

Dr. Mohamed Bennani from Morocco

Dr. strong Bouhnah from Algeria

Mr. Ahmed Aelovesiqi from Morocco

Mr. Habib Badr Eddin Ihsanoglu of Turkey

Dr. Mohammed Sanusi from Morocco

Dr. Didi Ould Salek from Mauritania

Dr. Ashraf Mr. Salem from Egypt, Dr. Mohammed Omar Habil from Libya

Dr. Abdul Momen Hidayat from Algeria

Dr. Anwar Albogarri from Morocco

İlgili Fotoğraflar
Mağrip (Kuzey Afrika) Mağrip (Kuzey Afrika) Mağrip (Kuzey Afrika) Mağrip (Kuzey Afrika) Mağrip (Kuzey Afrika) Mağrip (Kuzey Afrika) Mağrip (Kuzey Afrika) Mağrip (Kuzey Afrika) Mağrip (Kuzey Afrika) Mağrip (Kuzey Afrika)
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...