İslam ve Afrika Ülkeleri; “Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018 - 1/4 Mart 2018“ ile Ankara'da Biraraya Geliyor.
وزير الزراعة التركي يستقبل أعضاء مجلس ادارة القمة العالمية للزراعة والاغذية استقبل وزير الزراعة والثروة الحيوانية التركي السيد أحمد أشرف فاقي بابا أعضاء مجلس ادارة القمة العالمية للزراعة والأغذية حيث قدم الوفد عرضا شاملا للوزير حول الاستعدادات الجارية لتنظيم القمة العالمية للزراعة والأغذية التي ستحتضنها العاصمة التركية أنقرة خلال الفترة من 1 الى 4 مارس 2018 منظمة "تاسكا " مكلفة بدعوة البلدان الاسلامية والافريقية للمشاركة في فعاليات القمة العالمية للزراعة والاغذية، التي سيتم الإعلان خلالها عن تأسيس منظمة الزراعة والاغذية في العالم الإسلامي
990 defa okunmuş - 19 Ekim 2017 - Perşembe 12:01

                 İslam ve Afrika Ülkeleri; "Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018  - 1/4 Mart 2018"  ile Ankara'da Biraraya Geliyor.

                 Ankara'nın evsahipliği yapacağı "Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018  - 1/4 Mart 2018"  organizasyonu kapsamında , Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız, Sayın Ahmet Eşref FAKIBABA'yı ziyaret ettik, Sayın bakan, organizasyona her türlü desteğin yanında bizzat etkinliğe katılarak ülkemiz için önemli bu çalışmaya onur vereceklerdir.

                Son yıllarda her alanda güçlenen Türkiye'nin, tarım alanında da etkisini artırmasını hedefleyen AGROSUM-2018'te, (TASCA), İslam ve Afrika Dünyası'nın katılımı konusunda çalışmaları yürütmektedir.

                Ayrıca, Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018)'nin gerçekleşmesine öncülük yapan Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu (TARIMKON )'na ve  üstün gayret gösteren Genel Başkanı Hakan Yüksel bey'e de TASCA Türk Arap Ekonomi ve Stratejik İşbirliği  Derneği adına Dr. Muhammed Adil bey'de takdir ve teşekkürlerini sunmaktadır.   

  

وزير الزراعة التركي يستقبل أعضاء مجلس ادارة القمة العالمية للزراعة والاغذية

 استقبل وزير الزراعة والثروة الحيوانية التركي السيد أحمد أشرف فاقي بابا أعضاء مجلس ادارة القمة العالمية للزراعة والأغذية  حيث قدم الوفد عرضا شاملا للوزير حول الاستعدادات الجارية لتنظيم القمة العالمية للزراعة والأغذية التي ستحتضنها العاصمة التركية أنقرة خلال الفترة من 1 الى 4 مارس 2018

منظمة "تاسكا " مكلفة بدعوة البلدان الاسلامية والافريقية للمشاركة في فعاليات القمة العالمية للزراعة والاغذية، التي سيتم الإعلان خلالها عن تأسيس منظمة الزراعة والاغذية في العالم الإسلامي 

İlgili Fotoğraflar
 İslam ve Afrika Ülkeleri; “Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018  - 1/4 Mart 2018“  ile Ankara'da Biraraya Geliyor.  İslam ve Afrika Ülkeleri; “Dünya Tarım ve Gıda İşbirliği Zirvesi ( AGROSUM-2018  - 1/4 Mart 2018“  ile Ankara'da Biraraya Geliyor.
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...