TASCA - SETİF 2 ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ
اتفاقية تعاون بين منظمة تاسكا الدولية بأنقرة وجامعة سطيف 2 بالجزائر في إطار دعوة كريمة من جامعة سطيف 2 بالجزائر
1204 defa okunmuş - 02 Aralık 2019 - Pazartesi 08:52

Uluslararası TASCA Organizasyonu/ANKARA ile Cezayir SETİF II Üniversitesi arasında işbirliği anlaşması yapıldı.

Cezayir SETİF II Üniversitesi nazik daveti kapsamında gerçekleştirilen ziyaret esnasında bilimsel araştırma , gelişim temelli akademik ve eğitim alanlarında işbirliğini geliştirmek için üniversitede bir "İşbirliği Anlaşması" imzalandı.

Bu kapsamda Tasca Yöne. Kurulu Başkanı Dr. Muhammed Adil yaptığı açıklama da "SETİF II Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alkhair Kashi, Rektör Yardımcısı Dış İlişkiler ve İşbirliği Sorumlusu Prof. Dr. Nawal Mami, İnsan Kaynakları Araştırma Birimi Müdürü Prof. Dr. Bouabdallah Belhassen ve İnsan Kaynakları Araştırma Birimi Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Abdallah Sahraoui ayrıca tüm SETİF II Üniversitesi çalışanlarına öğretim-araştırma görevlileleri ve öğrencileri ile birlikte misafirperverlikleri için teşekkür etti."

اتفاقية تعاون بين منظمة تاسكا الدولية بأنقرة وجامعة سطيف 2 بالجزائر في إطار دعوة كريمة من جامعة سطيف 2 بالجزائر تمّ توقيع اتفافية للتعاون مع الجامعة تهدف لتعزيز التعاون في مجالات البحث العلمي وتنظيم الفعاليات الاكاديمية والتدريبية ذات الأبعاد التنموية الشكر والتقدير الخاص للسيد مدير جامعة سطيف 2 الأستاذ الدكتور الخير قشي، والسيدة نائب مدير الجامعة المكلفة بالعلاقات الخارجية والتعاون الأستاذة الدكتورة نوال مامي، والسيد مدير وحدة بحث تنمية الموارد البشرية الأستاذ الدكتور بوعبد الله بلحسن، والسيد نائب مدير وحدة بحث تنمية الموادر البشرية الأستاذ الدكتور عبد الله صحراوي، وشكر عام لجميع منسوبي جامعة سطيف 2 من الاساتذة والباحثين والطلبة على الحفاوة وحسن الاستقبال

 

İlgili Fotoğraflar
TASCA - SETİF 2 ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ TASCA - SETİF 2 ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ TASCA - SETİF 2 ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...